SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: delete
az: sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: None
az: Yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: N/A
az: Yox
