SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: None
cy: Dim

en: edit
cy: golygu
