SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: None
el: Κανένα

en: edit
el: επεξεργασία

en: N/A
el: Μ/Δ
