SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: None
fa: هیچ

en: edit
fa: ویرایش

en: N/A
fa: هیچ
