SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: None
hu: Nincs

en: edit
hu: szerkesztés

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Group roles
hu: Szerepkör jogosultságai

en: Group role
hu: Csoport szerepkör
