SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: None
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება
