SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: None
km: គ្មាន

en: edit
km: កែសម្រួល

en: N/A
km: គ្មាន
