SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು
