SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: None
ku: هیچ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: N/A
ku: نییە
