SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: None
lv: Nav

en: edit
lv: labot

en: N/A
lv: N/P

en: Group roles
lv: Grupas lomas
