SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: None
ml: ഇല്ല

en: edit
ml: തിരുത്തുക
