SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: edit
my: ပြင်ရန်
