SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: None
nl: Geen

en: edit
nl: bewerken

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Group roles
nl: Groepsrollen

en: Group role
nl: Rol van de groep
