SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: None
pt: Nenhum

en: edit
pt: editar

en: N/A
pt: N/D
