SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: None
ro: Nimic

en: edit
ro: modifică

en: N/A
ro: N/D

en: Group role
ro: Rolul în grup
