SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: None
uk: Немає

en: edit
uk: редагувати

en: N/A
uk: Н/Д

en: Group roles
uk: Ролі групи

en: Group Type
uk: Тип групи

en: Group role
uk: Групова роль
