SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: None
eu: Bat ere ez

en: edit
eu: editatu
