SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: All
bn: সমস্ত
