SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Plugin
br: Lugant
