SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Change
cs: Změnit

en: Topic
cs: Téma

en: Apply
cs: Použít

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Offset
cs: Posun

en: Notification
cs: Oznámení

en: Trigger
cs: Spouštěč

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
