SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Log
eo: Loglibro

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Topic
eo: Temo

en: Apply
eo: Apliku

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Trigger
eo: Ekagilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
