SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Log
eu: Log-a

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Event
eu: Gertaera

en: ID
eu: IDa

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Change
eu: Aldatu

en: Topic
eu: Gaia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Trigger
eu: Abiarazlea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
