SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (34 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Update
it: Aggiorna

en: Event
it: Evento

en: Subscriptions
it: Iscrizioni

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Create
it: Crea

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Success
it: Riuscito

en: Desc
it: Disc

en: Notifications
it: Notifiche

en: Sort by
it: Ordina per

en: Change
it: Cambia

en: Topic
it: Argomento

en: Reference
it: Riferimento

en: Processed
it: Processato

en: Apply
it: Applica

en: Publish
it: Pubblica

en: Unpublish
it: Non pubblicare

en: Offset
it: Scostamento

en: Notification
it: Notifica

en: Config
it: Configurazione

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Payload
it: Contenuto

en: Master
it: Principale
