SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Topic
mr: विषय

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित
