SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн
