SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Topic
sq: Tema

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi
