Saudi Identity Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Both
ar: جميعهم

en: About
ar: حول

en: Saudi identity
ar: الهوية السعودية

en: Saudi Identity Only
ar: الهوية السعودية فقط

en: Iqama Identity Only
ar: هوية الإقامة فقط

en: Saudi/Iqama Validator
ar: تحقق الهوية السعودية/الإقامة

en: Options above are for you if you only want Saudis ID number select 1st option, for only Muoqeen resident identity number select 2nd one, the 3rd for both of them.
ar: في الخيارات العلوية، الخيار الأول للهوية الوطنية السعودية، والخيار الثاني لهوية الإقامة (غير السعودي)، والخيار الثالث معا.

en: Saudi ID numbers must be exactly 10 digits long
ar: أرقام الهوية السعودية يجب أن يكون 10 خانات فقط.

en: Invalid Saudi identity number
ar: رقم الهوية السعودية غير صحيح

en: Invalid Saudi ID number
ar: رقم الهوية السعودية غير صحيح

en: Invalid Iqama number
ar: رقم الإقامة غير صحيح

en: Saudi Identity Field
ar: حقل الهوية الوطنية

en: Provides a validation for saudi national number ,, Saudi or none-Saudi.
ar: يمكنك التحقق من رقم الهوية السعودية أو رقم الإقامة (غير السعودي).
