Saudi Identity Field (8.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: About
ca: Detalls

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Link using text: @title
ca: Enllaça utilitzant el text: @title

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: No placeholder
ca: Sense marcador de posició
