Saudi Identity Field (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: About
ar: حول

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder

en: No placeholder
ar: بدون نص بديل

en: Saudi Identity Field
ar: حقل الهوية الوطنية

en: Provides a validation for saudi national number ,, Saudi or none-Saudi.
ar: يمكنك التحقق من رقم الهوية السعودية أو رقم الإقامة (غير السعودي).
