Saudi Identity Field (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.

en: Link using text: @title
da: Link med tekst: @title

en: No placeholder
da: Ingen placeholder
