Saudi Identity Field (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: About
sv: Om

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Link using text: @title
sv: Länk som använder text: @title

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: No placeholder
sv: Ingen platshållare
