Save All Nodes (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Chunk size
fr: Taille du morceau

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments
