Save All Nodes (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Chunk size
nl: Stukgrootte

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments
