Save All Nodes (1.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Chunk size
ru: Размер порции

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments
