Save All Nodes (1.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Chunk size
uk: Припустимий розмір

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments
