Save All Nodes (1.0.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Chunk size
pl: Rozmiar kawałka

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
