Save All Nodes (1.0.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Chunk size
tr: Paket (chunk) boyutu

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
