Scan code (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Closed
ca: Tancat

en: Open
ca: Obert

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Close
ca: Tanca

en: Delay
ca: Retard

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Patterns
ca: Patrons
