Scan code (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Closed
cs: Zavřená

en: Open
cs: Otevřené

en: Custom
cs: Vlastní

en: Close
cs: Zavřít

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Patterns
cs: Vzory
