Scan code (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Closed
hu: Lezárt

en: Open
hu: Nyitott

en: Custom
hu: Egyéni

en: Close
hu: Bezár

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Patterns
hu: Minták
