Scan code (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Open
pl: Otwarte

en: Custom
pl: Własne

en: Close
pl: Zamknij

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Language code
pl: Kod języka

en: Patterns
pl: Wzory
