Scan code (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Closed
tr: Kapalı

en: Open
tr: Açık

en: Custom
tr: Özel

en: Close
tr: Kapat

en: Delay
tr: Gecikme

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Patterns
tr: Değiştirme şablonları
