Scan code (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Open
az: Aç

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Close
az: Bağlı

en: Language code
az: Dil kodu
