Scan code (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Closed
id: Ditutup

en: Open
id: Buka

en: Custom
id: Tersuai

en: Close
id: Tutup

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Patterns
id: Pola
