Scan code (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Closed
uk: Закрито

en: Open
uk: Відкрито

en: Custom
uk: Власний

en: Close
uk: Закрити

en: Delay
uk: Затримка

en: Language code
uk: Код мови

en: Patterns
uk: Шаблони
