Scan code (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Patterns
bo: དཔེ་ཡིག
