Scan code (8.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Closed
es: Cerrado

en: Open
es: Abierta

en: Custom
es: Personalizado

en: Close
es: Cerrar

en: Delay
es: Retraso

en: Language code
es: Código de idioma

en: Patterns
es: Patrones
