Scan code (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Closed
et: Suletud

en: Open
et: Avatud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Close
et: Sulge

en: Language code
et: Keele kood

en: Patterns
et: Mustrid
