Scan code (8.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Closed
sl: Zaprto

en: Open
sl: Odprto

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Close
sl: Zapri

en: Language code
sl: Koda jezika
