Scan code (8.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Closed
hi: बंद

en: Open
hi: खुला

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Close
hi: बंद करे

en: Language code
hi: भाषा कोड
